Strona główna Wyślij email Mapa witryny
http://www.bs.osno.sgb.pl/ https://ebank.bsosno.pl/
Placówki bankoweBank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim
Centrala
ul. Bolesława Chrobrego 5
69-220 Ośno Lubuskie
e-mail: centrala@bsosno.sgb.pl
tel. / fax: 95 757 60 76
               95 757 74 80
               95 757 74 90

godziny otwarcia placówki:
Pn - Pt w godzinach:  8.00 - 16.15

 
Aktualności
Wdrożenie Derektywy PSD2

Dzień dobry.
W dniu dzisiejszym tj. 12-09-2019 roku została wprowadzona Dyrektywa PSD 2. Użytkownicy autoryzujący się: Certyfikatem JAVA (Token) lub drukowaną listą haseł jednorazowych NIE BĘDĄ mieli możliwości zalogowania się do systemu Internet Banking. Osoby, które nie mają możliwości zalogowania się do systemu, proszone są o kontakt z Bankiem.

11 Listopada

 Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada upamiętniamy odzyskanie niepodległości. To dzień, w którym Polska powróciła na mapę Europy po 123 latach zniewolenia. Święto, które skłania do refleksji czym jest wolność, patriotyzm i siła narodowej wspólnoty…

Express Elixir

Szanowni Państwo!

uprzejmie informujemy, że w dniu 17 listopada 2019r Express Elixir (płatności natychmiastowe) w godzinach od 18:00 - 20:00 będzie dla klientów niedostępny w zakresie nadawania i odbierania zleceń.

Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim

 

SGB BLIK 490x400

 

Od dzisiaj klienci Banku Spółdzielczego w Ośnie Lubuskim mogą korzystać z płatności mobilnych BLIK.

To pierwsze z całej serii zaplanowanych wdrożeń pozwalających na dokonywanie nowoczesnych transakcji za pomocą smartfonu, smartwatcha lub komputera.

  • Usługa BLIK umożliwia dokonywanie transakcji przy użyciu kodów BLIK generowanych w aplikacji mobilnej Portfel SGB, zainstalowanej na urządzeniu mobilnym.
  • Aby korzystać z BLIKA klient  musi posiadać w Banku kartę debetową wydaną do rachunku, do którego chce mieć wydanego BLIKA.
  • Do korzystania z BLIKA potrzebna jest wyłącznie aplikacja mobilna Portfel SGB. Aplikacja dostępna jest zarówno na systemie iOS jak i Android.
  • BLIK jest nowoczesnym instrumentem płatniczym, który jest oferowany przez Banki Spółdzielcze i SGB-Bank S.A. przy współpracy z Polskim Systemem Płatności.
  • BLIK umożliwia dokonywanie:
  • płatności za towary i usługi w formie bezgotówkowej w punktach handlowo-usługowych akceptujących BLIKA, w tym płatności w Internecie,
  • wypłaty gotówki w bankomatach oznaczonych znakiem BLIK,
  • wypłaty gotówki w ramach usługi cashback w punktach handlowo-usługowych świadczących taką usługę na terenie kraju.

Po więcej szczegółow zapraszamy do naszych placówek!

 

 

 

 

BS Ośno Lubuskie © 2010, wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie, Alma SA 2010